Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Wydarzenia

Wydarzenia

Artykuły

Zielona Szkoła Warszawa 19-22.04.2016

2016-04-26

W dniach 19-22.04.2016 uczniowie klas II-VI odwiedzili stolicę. Zwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc m.in. Centrum Nauki Kopernik, Stadion Narodowy, Zamek Królewski, Łazienki Królewskie, Pałac w Wilanowie, Pałac Kultury i Nauki, Grób Nieznanego Żołnierza, Powązki, Stare Miasto. Z okien autokaru podziwialiśmy budynki Sejmu i Senatu oraz ambasad.  Mieliśmy też okazję przejechać się metrem. Warszawa wszystkim  bardzo sie podobała. Mamy nadzieje, iż ponownie odwiedzimy to piękne miasto.

Czytaj więcej o: Zielona Szkoła Warszawa 19-22.04.2016

Dzień Kobiet

2016-03-08

Tegoroczny Dzień Kobiet świętowaliśmy pod hasłem ,,Kobiety w różnych zawodach". Uczniowie klas IV-VI przygotowali warsztaty, na które zaprosili młodszych kolegów i koleżanki z klas 0-III i przedszkola. Podczas warsztatów dzieci mogły odwiedzić m.in.salon fryzjerski, pocztę, dworzec kolejowy czy filharmonię i wziąć udział w zajęciach praktycznych, np. w pracowni krawieckiej lub laboratorium naukowym. Uczniowie mieli także okazję zapoznać się z historią niektórych zawodów i poznać ciekawostki z nimi związane. Chętnie odpowiadali też na pytania przygotowane przez starszych kolegów oraz brali udział w grach i zabawach. 

Czytaj więcej o: Dzień Kobiet

Zabawa karnawałowa najmłodszych

2016-02-12
Karnawał to czas wspaniałej i radosnej zabawy. 26 stycznia 2016 r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas 0-III oraz nasze przedszkolaki.
Dzieci przebrane w kolorowe stroje wcieliły się w bohaterów bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się doskonale. Animatorzy z Grupy Artystycznej MASKA urozmaicali zabawę ciekawymi zabawami i konkursami. W czasie przerw dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była również okazja do wykonania pamiątkowych zdjęć w karnawałowych strojach.
Czytaj więcej o: Zabawa karnawałowa najmłodszych

Zabawa karnawałowa uczniów klas IV-VI

2016-01-21

Dzień Babci i Dziadka

2016-02-12

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, łez i wzruszeń.

Dnia 21 stycznia 2016 r. zaproszeni dziadkowie licznie przybyli, aby podziwiać występy swoich wnuków. Uczniowie klas 0-III oraz przedszkolaki popisywali się przygotowanymi programami artystycznymi. Dziadkowie wysłuchali wierszy i piosenek, obejrzeli przedstawienia, jasełka oraz tańce. Na zakończenie występów pani dyrektor złożyła przybyłym gościom życzenia.
Czytaj więcej o: Dzień Babci i Dziadka


Przejdź do góry

Sponsorzy nagród w konkursie "Szkolnastrona Roku 2014"

Megamatma