ankieta

Czy jesteś zadowolony/a ze swoich ocen końcoworocznych?

Pokaż wyniki
newsletterstatystyki
  • Odwiedziło nas: 66954 osób
  • Do końca roku: 12 dni
  • Do wakacji: 189 dni
kalendarz

Piątek, 2014-12-19

Imieniny:

Beniaminy, Dariusza
kalendarz koniec
Logo BIP

Wydarzenia

Jesteś tu: » Strona startowa » Wydarzenia

3 listopada 2014 roku  odbyło się w naszej szkole wręczenie nagród w konkursie na „Najpiękniejszy różaniec". 

Konkurs
czytaj więcej
Święto Edukacji 14.10.2014
czytaj więcej

7 października 2014 klasy starsze pojechały na wycieczkę w górzyste okolice Wałbrzycha. Mimo wietrznej pogody zdobylismy szczyt Jeleniec i odwiedzilismy ruiny zamku Rogowiec. W drodze powrotnej zajrzelismy do Zamku Książ, żeby obejrzec jego założenia ogrodowe.

7 X 2014 - Wycieczka w Góry Suche i do Zamku Książ
czytaj więcej

Z inicjatywy Rady Rodziców w słoneczne, sobotnie popołudnie 7 czerwca odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny, w którym uczestniczyli: dzieci, rodzice, babcie i dziadkowie, nauczyciele, cały personel i zgromadzeni goście.

Uroczystość otworzyła P. Dyrektor Bogusława Fajkiel, która przywitała wszystkich zgromadzonych oraz złożyła podziękowania zaangażowanym w przygotowanie tego przedsięwzięcia. Szczególne wyrazy uznania skierowała do sponsorów, którzy ze zrozumieniem i ciepłym sercem przyczynili się do organizacji tej imprezy. (Zobacz zakładkę Przyjaciele szkoły) http://www.spmieczkow.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=zt,133 

Obchody rozpoczęli uczniowie koła teatralnego, prezentując swoje umiejętności w sztuce pt. ,,Kopciuszek”.

Następnie zaprezentowali się uczestnicy zajęć Olimpijskiej Szkoły Tańca i Dobrych Manier, którzy pokazali swoje taneczne zdolności.

Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: ,,dmuchańce”, malowanie twarzy, klauni, mała gastronomia przygotowana przez rodziców, słodka kawiarenka w budynku szkolnym, ,,uśmiech fortuny”, pokaz pracy straży pożarnej i policji.

Wieczorem odbyła się zabawa taneczna dla dorosłych.

Wszystkim dziękujemy za przybycie i wsparcie naszego święta.

FESTYN RODZINNY
czytaj więcej

Program ,,Kubusiowi Przyjaciele Natury" trwał w naszej szkole od października 2013 r. do czerwca 2014 r. Jego odbiorcami byli uczniowie klasy O a i O b. Nauczyciele przeprowadzili zajęcia o tematyce przyrodniczej i ekologicznej. Dzieci aktywnie włączyły się w realizację treści zawartych w programie.

KUBUSIOWI PRZYJACIELE NATURY
czytaj więcej

Galerie

Strona głównaPoleć nasLista mailingowaNapisz do nas